W222 S Class Android Tv Uygulamaları

W222 S Class Android Tv

NTG5*2 Telematik Sisteme Sahip Comand Online :

Android TV Sistemi W222 S Class (12.1 inch) araca özel olarak üretilmiş olup 2014-2017 model yılı aralığında ki araçlar için uygundur. Montajı pratiktir ve araca soket sokete uygulanır. Aracınız da herhangi bir  yer sökülmez veya kesilmez. 

Radyo bilgi ekranının önüne uygulanan capasitive dokunmatik panel sayesinde android sistemi dokunmatik olarak tablet kolaylığında kullanabilirsiniz. Araç içine sağlayacağınız modem ile (veya telefonunuzu modem olarak ayarlayarak) internet üzerinden trafik yoğunluk bilgisini gösteren navigasyon (Yandex, Google Maps, İ.B.B. Trafik gibi) uygulamalarını kullanabilir, tüm tv kanallarını, youtube & vimeo gibi uygulamalar üzerinden de tüm videoları izleyebilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda araç içine uygulanan ekstra mikrofon sayesinde bir çok uygulamayı sesli komut özelliği yardımı ile kullanma imkanı da sağlar. Sistem, torpido gözüne yapılan ekstra 2 adet usb port üzerinden usb bellek, hard disk, kablosuz klavye mouse gibi donanımları da desteklemektedir. 


Android tv sistemi, aracın orjinal koltuk arkası eğlence sistemlerine de uyumludur. Araç arkasında oturan kişi kablosuz klavye & mouse yardımı ile istediği uygulamayı açıp kullanabilir, o an kullandığı uygulamanın sesini kendi bağımsız kulaklığından dinleyebilir.